Nazwa użytkownika

Jesteś tutaj

Kredyt gotówkowy w Getin Banku.

W Getin Banku możemy znaleźć bardzo ciekawą propozycję prostego kredytu gotówkowego, w przypadku którego nie musimy podpisywać żadnej umowy ubezpieczenia, ani też nie musimy zakładać w banku konta. Bank akceptuje bardzo szeroką paletę źródeł dochodu co pozwala na skorzystanie z oferty szerokiej grupie klientów. To co charakteryzuje pożyczkę gotówkową w Getin Banku to bardzo długi okres kredytowania i bardo wysoka stawka maksymalna zobowiązania. Jest to oferta ciekawa przede wszystkim dla tych klientów, którzy szukają kredytu bez zaświadczeń o dochodach jakie uzyskują. Kwota minimalna kredytu wynosi 1000 złotych, zaś maksymalna jaką można pożyczyć w ramach tej oferty wynosi aż 200 tysięcy złotych. Bez zaświadczeń o dochodach otrzymamy maksymalnie kredyt na kwotę 100 tysięcy złotych, ale przedstawiając wyciąg z konta osobistego. Minimalny okres kredytowania wynosi trzy miesiące zaś maksymalny aż 120 miesięcy.

W jaki sposób można wnioskować w Getin Banku o kredyt gotókowy.

Wniosek o kredyt gotówkowy w Getin Banku złożymy na dwa sposoby. Po pierwsze możemy wysłać formularz kontaktowy online. Taki formularz znajdziemy na stronie banku. Po tym jak nasze zgłoszenie dotrze do banku, oddzwoni do nas doradca i z nim omówimy warunki kredytowania. Wniosek możemy również złożyć bezpośrednio w oddziale banku. Taki sposób pozwala na otrzymanie więcej informacji odnośnie zobowiązania i pozwoli na dopasowanie oferty do swoich indywidualnych potrzeb. Jak wspomnieliśmy wcześniej Getin Bank akceptuje wiele różnych źródeł dochodów kredytobiorcy. Można osiągać dochody z umowy o pracę, z umowy o dzieło, z umowy zlecenie, czy też emerytury. Inne źródła dochodów również są przez bank akceptowane. O pożyczkę w Getin Banku mogą ubiegać się osoby pełnoletnie, które posiadają obywatelstwo polskie i mają stałe zameldowanie. Kredyt można zaciągnąć również w dwie osoby. Jako współkredytobiorca może być dla nas nasz małżonek jak również inne osoba, która prowadzi z nami wspólne gospodarstwo domowe i jednocześnie jest zameldowana pod tym samym adresem co kredytobiorca.

Koszta kredytu gotówkowego w Getin Banku.

Jednym z kosztów kredytu gotówkowego jest oprocentowanie nominalne. W przypadku tej oferty wynosi ono 8,79% w skali roku. Drugim z kosztów zobowiązania jest prowizja za udzielenie pożyczki. Wynosi ona 9,99% kwoty jaka została pożyczona. Trzeba wiedzieć, że stopa procentowa nie jest uzależniona od tego jak długi będzie okres kredytowania. Przez cały okres kredytowania oprocentowanie kredytu będzie stałe. Prowizja również nie jest w jakiś sposób różnicowana pod konkretnego klienta. Należy jeszcze doliczyć do kosztów kredytu dodatkowe opłaty takie jak skrócenie okresu trwania kredytu jeżeli będziemy chcieli, czy też opłaty za wydanie jakiś zaświadczeń. Wszelkie te koszta są sumowane i wchodzą w skład wysokości Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania. To właśnie na nią każdy kredytobiorca powinien zwracać szczególną uwagę.